BackBack

ABAZHUR TAVANI NID CHANDELIER BLACK / CODE AR-14780152

Lek 25,000 Lek 20,000

  ABAZHUR TAVANI  NID CHANDELIER BLACK / CODE AR-14780152 NID chandelier 5 lights Color: black Material: metal Bulb Requirements: 5xE27 Dimensions(WxH): 75x30cm

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 

ABAZHUR TAVANI  NID CHANDELIER BLACK /

CODE AR-14780152

NID chandelier 5 lights

  • Color: black
  • Material: metal
  • Bulb Requirements: 5xE27
  • Dimensions(WxH): 75x30cm
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.