BackBack

ABAZHUR TAVANI MEY CHANDELIER GOLD /CODE AR-14780066

Lek 25,000 Lek 20,000

  ABAZHUR TAVANI MEY CHANDELIER GOLD / CODE AR-14780066 MEY chandelier 3 lights Color: gold/honey Material: metal, glass Bulb Requirements: 3xE27 60W Dimensions(WxH): 54x60cm

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 

ABAZHUR TAVANI MEY CHANDELIER GOLD /

CODE AR-14780066

MEY chandelier 3 lights

  • Color: gold/honey
  • Material: metal, glass
  • Bulb Requirements: 3xE27 60W
  • Dimensions(WxH): 54x60cm
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.