BackBack

ABAZHUR TAVANI METALIK W/6 LIGHTS IN CREAM COLOR 57X57X45/110CM/CODE 3-10-872-0027

Lek 31,000 Lek 18,600

ABAZHUR TAVANI METALIK W/6 LIGHTS IN CREAM COLOR 57X57X45/110CM/ CODE  3-10-872-0027

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI METALIK W/6 LIGHTS IN CREAM COLOR 57X57X45/110CM/

CODE  3-10-872-0027

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.