BackBack

ABAZHUR TAVANI METAL D14,5X30/110CM/CODE 3-10-876-0084

Lek 4,900 Lek 2,940

ABAZHUR TAVANI METAL D14,5X30/110CM/ CODE 3-10-876-0084

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI METAL D14,5X30/110CM/

CODE 3-10-876-0084

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.