BackBack

ABAZHUR TAVANI METAL CEILING LUMINAIRE W/6 LIGHTS CHAMPAGNE/WHITE Φ60Χ50/100 / CODE 3-10-048-0020

Lek 55,200 Lek 44,160

ABAZHUR TAVANI METAL CEILING LUMINAIRE W/6 LIGHTS CHAMPAGNE/WHITE Φ60Χ50/100 / CODE 3-10-048-0020

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI METAL CEILING LUMINAIRE W/6 LIGHTS CHAMPAGNE/WHITE Φ60Χ50/100 /

CODE 3-10-048-0020

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.