BackBack

ABAZHUR TAVANI MAL CHANDELIER ANTIQUE / CODE AR-14780065

Lek 15,300 Lek 12,240

  ABAZHUR TAVANI MAL CHANDELIER ANTIQUE /  CODE AR-14780065 MAL chandelier 4 lights Color: antique/honey Material: metal, glass Bulb Requirements: 4xE27 60W Dimensions(WxH): 65x36cm

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 

ABAZHUR TAVANI MAL CHANDELIER ANTIQUE / 

CODE AR-14780065

MAL chandelier 4 lights

  • Color: antique/honey
  • Material: metal, glass
  • Bulb Requirements: 4xE27 60W
  • Dimensions(WxH): 65x36cm
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.