BackBack

ABAZHUR TAVANI IN GOLDEN/SILVER COLOR 28X23X80CM /CODE 3-10-716-0047

Lek 5,900 Lek 2,950

ABAZHUR TAVANI IN GOLDEN/SILVER COLOR 28X23X80 CM/ CODE 3-10-716-0047

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI IN GOLDEN/SILVER COLOR 28X23X80 CM/

CODE 3-10-716-0047

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.