BackBack

ABAZHUR TAVANI, ELEMENT KRISTALI W/8 LIGHTS IN CLEAR COLOR 62/52CM/CODE 3-10-917-0033

Lek 54,000 Lek 40,000

ABAZHUR TAVANI, ELEMENT KRISTALI   W/8 LIGHTS  IN CLEAR COLOR 62/52CM/ CODE 3-10-917-0033

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI, ELEMENT KRISTALI   W/8 LIGHTS  IN CLEAR COLOR 62/52CM/

CODE 3-10-917-0033

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.