BackBack

ABAZHUR TAVANI DRU W/4 LIGHTS 54/54X67/113CM/CODE 3-10-491-0002

Lek 21,800 Lek 13,080

ABAZHUR TAVANI DRU W/4 LIGHTS 54/54X67/113CM/ CODE 3-10-491-0002

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI DRU W/4 LIGHTS 54/54X67/113CM/

CODE 3-10-491-0002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.