BackBack

ABAZHUR KOMODINE METAL/GLASS TABLE LAMP IN SILVER-WHITE COLOR 16X16X34CM/CODE 3-15-620-0013

Lek 3,100 Lek 2,480

ABAZHUR KOMODINE METAL/GLASS TABLE LAMP IN SILVER-WHITE COLOR 16X16X34CM/ CODE 3-15-620-0013

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR KOMODINE METAL/GLASS TABLE LAMP IN SILVER-WHITE COLOR 16X16X34CM/

CODE 3-15-620-0013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.