BackBack

ABAZHUR GLASS CHANDELIER W/5 LIGHTS SILVER/CLEAR D40X32/CODE 3-10-917-0052

Lek 40,600 Lek 32,480

ABAZHUR GLASS CHANDELIER W/5 LIGHTS SILVER/CLEAR D40X32/ CODE 3-10-917-0052

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR GLASS CHANDELIER W/5 LIGHTS SILVER/CLEAR D40X32/

CODE 3-10-917-0052

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.