BackBack

ABAZHUR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/8 LIGHTS AND K9 DROPLETS D-88X92/120/CODE 3-10-917-0045

Lek 73,200 Lek 58,560

ABAZHUR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/8 LIGHTS AND K9 DROPLETS D-88X92/120/ CODE 3-10-917-0045

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/8 LIGHTS AND K9 DROPLETS D-88X92/120/

CODE 3-10-917-0045

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.