Senduk grey 76x38x38cm/CODE Pak257-000001

Lek 3,000

Specifikimet teknike:MDF me cilësi të lartë me rezistencë ndaj konsumit dhe kohës.Tapiceri: Pëlhurë prej liri artificial shumë e qëndrueshme.Kapaku hapet, duke ofruar mundësi të shumta ruajtjeje të mbyllura për artikujt tuaj.E...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Specifikimet teknike:
MDF me cilësi të lartë me rezistencë ndaj konsumit dhe kohës.
Tapiceri: Pëlhurë prej liri artificial shumë e qëndrueshme.
Kapaku hapet, duke ofruar mundësi të shumta ruajtjeje të mbyllura për artikujt tuaj.
E disponueshme ne ngjyre gri.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 76 cm
Gjerësia: 38 cm
Lartësia: 38 cm

Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në ambalazh fabrike.
Nuanca e ngjyrave të produktit mund të ndryshojë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.