DEKOR RESIN ELEPHANT WHITE/GOLDEN 18X7X19/CODE 3-70-547-0969

Lek 3,100 Lek 2,480

DEKOR RESIN ELEPHANT WHITE/GOLDEN 18X7X19/ CODE 3-70-547-0969

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR RESIN ELEPHANT WHITE/GOLDEN 18X7X19/

CODE 3-70-547-0969

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.