DEKOR METAL TRICYCLE GREEN/SILVER 19Χ16Χ9/ CODE 3-70-726-0280

Lek 3,200 Lek 2,560

DEKOR METAL METAL MOTORCYCLE SCOOTER BLACK 11Χ10Χ8/ CODE 3-70-726-0275

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR METAL METAL MOTORCYCLE SCOOTER BLACK 11Χ10Χ8/

CODE 3-70-726-0275

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.