SET PJATA EMBELSIRE 6 COPE Height:0 Length:14 Width:13 CODE AD9302

Lek 2,200

SET PJATA EMBELSIRE 6 COPE Height:0 Length:14 Width:13 CODE AD9302

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA EMBELSIRE 6 COPE Height:0 Length:14 Width:13

CODE AD9302

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.